متون عمومي
اخبار شهرستان
بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ

بهار مهربانی در سیمرغ
1398/2/10 سه‌شنبه امداد فرهنگی به سیل زدگان سیمرغ همچنان ادامه دارد؛ طراوت بهار مهربانی با اجرای برنامه های شاد و مفرح ویژه کودکان از سوی کتابخانه عمومی و گروه های مردمی اداره کتابخانه های عمومی سیمرغ همچنان به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در قالب طرح بهار مهربانی برای کودکان شهرستان سیل زده سیمرغ ادامه می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، مصطفی فضلی قادیکلایی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ، هدف از ادامه طرح بهار مهربانی را افزایش روحیه و ایجاد نشاط و شادابی در میان کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده سیمرغ برشمرد.

فضلی در ادامه گفت: برنامه بهار مهربانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ و با مشارکت کانون همیاران سلامت روان دانشگاه علوم کشاورزی ساری در روز دهم اردیبهشت با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و شاد از جمله شعرخوانی و قصه گویی، ایستگاه نقاشی، نقاشی روی صورت ویژه کودکان و مسابقات فرهنگی و ورزشی و ... در کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا برگزار شد.

وی افزود: در برنامه بهار مهربانی سعی شد تا لحظاتی شاد و مفرح برای کودکان و نوجوانان حاضر رقم خورده و در پایان نیز به رسم یادبود به تمامی شرکت کنندگان هدایایی با مشارکت اعضا پویش همیاران سیل ایران اهدا شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ در پایان اظهار داشت: با توجه به وقوع سیل در روزهای پایانی سال گذشته و تبعات تلخ و دردناک آن بر زندگی مردم شهرستان، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در کنار همکاران ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در همان روزهای آغازین بهار عازم مناطق سیل زده شده و با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از جمله ایستگاه نقاشی «با کتاب در امانیم» در روستای رکن کلا و اجرای جنگ شادی در روستای تالار پشت و مدرسه حکمت کیاکلا واجرای برنامه های شاد برای کودکان سیل زده در روز سیزده بدر در کتابخانه عمومی و  اهدای بسته های فرهنگی و حمایتی شامل مواد غذایی و کتاب و لوازم التحریر و اسباب بازی و البسه کودک و ...  سعی در شاد کردن کودکان آسیب دیده داشته است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 228

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991