متون عمومي
45

4

4

545

454

7457

45
1397/7/15 يكشنبه بررسی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از مشکلات کتابخانه های عمومی آسیب دیده از سیل مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن بازدید از کتابخانه عمومی میاندورود، پیگیر وضعیت میزان آسیب دیدگی از سیل کتابخانه های عمومی غرب استان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان صبح امروز (یکشنبه 97/7/15) به همراه مسئول دفتر فنی اداره کل از کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) سورک شهرستان میاندورود بازدید کرد و خسارت های بوجود آمده از باران شدید و سیل روزهای اخیر استان را مورد بررسی قرار داد.
وی در این بازدید با بیان اینکه همواره قبل از آغاز فصل بارش، برنامه ریزی هایی برای کاهش آسیب های احتمالی در ساختمان های کتابخانه های عمومی از بارندگی شدید انجام می شود، اظهار داشت: حجم بارندگی اخیر به حدی بوده است که در برخی از شهرستان ها با مشکلاتی مواجه شدیم اما تدابیر لازم را جهت برطرف شدن آنها اندیشیده ایم و بزودی مرتفع خواهد شد.
ولیپور همچنین با تماس تلفنی و پیگیری های مکرر، خسارت های به وجود آماده در کتابخانه های غرب استان را مورد بررسی قرار داد و دستورات لازم را جهت اقدامات بهنگام برای عادی سازی فعالیت های کتابخانه ها صادر کرد.
گفتنی است بارندگی روزهای جمعه و شنبه 13 و 14 مهر ماه باعث بوجود آمدن سیلاب در اکثر شهرهای استان مازندران شد که خسارت های فراوانی را در پی داشت اما خوشبختانه کتابخانه های استان آسیب جدی ندیده اند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 643

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991