متون عمومي
434

343

34

6

photo_2018-11-04_17-15-22.jpg
1397/8/13 يكشنبه نشست صمیمی مدیرکل کتابخانه های مازندران با نصیری کناری فرماندار فریدونکنار؛ ضرورت تقویت گفتمان دینی و نقش آفرینی موثرتر عناصر فرهنگی برای برطرف شدن آسیب های اجتماعی عصر امروز (یکشنبه 13 آبان 97) ‌آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران ضمن بازدید از کتابخانه های عمومی فریدونکنار، جهت پیگیری امورات کتابخانه های عمومی با نصیری کناری فرماندار آن شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در نشست صمیمی با محمد مهدی نصیری کناری فرماندار فریدونکنار، بر ضرورت تقویت گفتمان دینی و نقش آفرینی موثرتر عناصر فرهنگی برای برطرف شدن آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

ولیپور ضمن بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان و با بیان اینکه وجود دو کتابخانه عمومی در فریدونکنار یک سرمایه اجتماعی محسوب می شود، اظهار داشت: هر چند باید تلاش کنیم تعداد چنین کتابخانه هایی را بیشتر کنیم اما با همین سرمایه موجود و وجود کتابدارانی که برای ترویج مطالعه مفید در تلاش هستند، می توان برای جریان سازی موثر در سبک زندگی در جامعه اقدامات شایسته ای را برنامه ریزی کرد.

وی افزود: برای تحقق کامل برنامه ها، به همفکری و همکاری سازنده بانیان فرهنگی نظام با یکدیگر و با مردم نیازمندیم و امیدواریم این جلسات منجر به نتایج ارزشمندی شود.

نصیری کناری، فرماندار فریدونکنار نیز آشنایی بیشتر مردم با کتابخانه های عمومی را مقدمه تحولاتی بزرگ در عرصه فرهنگ عنوان کرد و اذعان داشت: تلاش کرده ایم با همگرایی بیشتر در دستگاه های فرهنگی، برنامه های هدفمندتری را به اجرا در آوریم تا از داشته هایمان بهره حداکثری را ببریم.

وی با اشاره به برخی معضلات اجتماعی، کاهش و محو این معضلات را دور از دسترس ندانست و گفت: ما از نظر سرمایه فرهنگی بسیار غنی هستیم، تنها کافیست به اعتقادات و توان ترویج آن ایمان داشته باشیم تا ثمرات آن را ببینیم.

گفتنی است پس از این جلسه، بازدیدهایی هم از کتابخانه های عمومی فریدونکنار صورت گرفت و تصمیماتی برای بهره مندی کتابخانه ها از امکانات بیشتر و حمایت های معنوی اتخاذ گردید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 442

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991