متون عمومي
سفیران کودک

1 (2).JPG

1 (3).JPG

1 (4).JPG

1 (5).JPG

سفیران کودک کتاب

1 (7).JPG

1 (8).JPG

1 (9).JPG

1 (10).JPG

سفیر کتاب

1 (12).JPG

1 (13).JPG

1 (14).JPG

1 (15).JPG

سفیران کتاب

1 (17).JPG

1 (18).JPG

1 (19).JPG
1397/7/19 پنجشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خطاب به سفیران کودک کتاب: حضور کودکان در کتابخانه های عمومی مانند پروانه هایی است که در بوستان اندیشه از کتاب ها شهد دانایی می گیرند به مناسبت هفته کودک، ویژه برنامه ای جهت هم اندیشی اجرای برنامه های بخش کودک کتابخانه های عمومی، با حضور سفیران کتاب در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در دیدار تعدادی از سفیران کتاب بخش کودک کتابخانه های عمومی استان با مدیرکل کتابخانه های عمومی که صبح امروز پنجشنبه (97/7/19) به مناسبت هفته کودک برگزار شد، انتقادات و پیشنهادات این کودکان که از اعضای فعال کتابخانه ها بوده و در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در مدارس خود هم فعالیت می کنند، با مدیرکل در میان گذاشته شد.

آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با این کودکان با بیان اینکه زندگی با کتاب و رشد یافتن با کتابخوانی، هنر زندگی بهتر و ترسیم آینده ای درخشان تر را به ما می آموزد، اظهار داشت: علم و آگاهی بال های پیشرفت شما خواهند بود و می توانید با این بال ها به خداوند نزدیک تر شده و طعم زیبای زندگی در آسمان افتخار و قله های موفقیت را به خوبی بچشید.

وی افزود: اینکه تصمیم گرفتید حضور فعال در کتابخانه های عمومی داشته باشید جای بسی خوشحالی دارد، چرا که کتابخانه بوستان دانش است و شما هم گل های زیبا و معطر این بوستان هستید که می توانید بعنوان یک الگوی خوب برای سایر دوستانتان، آنها را برای بهره مندی از نعمت کتاب های مفید، تشویق کنید.

ولیپور ابراز امیدواری کرد با بررسی مشکلات و پیشنهاداتی که از سوی سفیران کتاب برگزار شد، آنها را در انجام فعالیت هایشان موفق تر از گذشته و تعداد سفیران کتاب را در سال های آینده چند برابر ببیند تا پیام آور خداباوری و آگاهی و مهربانی باشند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان  با بیان اینکه کودکان فعال در عرصه کتابخوانی در تمام زمینه ها موفق و پیشتازند، بیان داشت: دوستی با کتاب دامنه واژگان و وسعت کلمات را غنا می بخشد و کودکان کتابخوان را تبدیل به سخنورانی دانا و مهربان می کند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه این کودکان سفیران کتاب و طلایه داران کتابخوانی در کتابخانه های عمومی مازندران هستند، با اهدای لوح سپاس و کتاب هایی بعنوان هدیه، از زحمات آنها قدردانی کرد.

گفتنی است بعد از این جلسه، ویژه برنامه ای هم در بخش کودک کتابخانه عمومی آزادگان ساری برگزار شد که طی آن با حضور کودکان عضو کتابخانه، با اجرای برنامه هایی ویژه، هفته کودک برای کودکان کتابخوان گرامی داشته شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 468

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991