1398/2/5 پنجشنبه بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه عمومی رینه آمل مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه عمومی شهدای رینه شهرستان آمل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی معاونین و رئیس اداره کتابخانه های عمومی آمل، عصر روز چهارشنبه (98/2/4) از کتابخانه عمومی شهدای رینه بازدید کرد که در این بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رینه هم حضور داشتند.

ولیپور در این بازدید شهر رینه را دروازه ورود به قله دماوند که نماد استواری و استقامت ایران است، دانست و اظهار داشت: استواری واقعی و استقامت آگاهانه ملت ایران هم با فرهنگی غنی، دانشی سرشار و بصیرتی ژرف بدست می آید که کتابخانه عمومی نماد آن است و خوشحالیم که در این شهر، کتابخانه ای خوب مشغول ارائه خدمات فرهنگی و مطالعاتی است.

وی افزود: در کنار شرایط آب و هوایی و جاذبه های گردشگری رینه، کتابخانه عمومی هم می تواند با برنامه های خوب، مورد توجه گردشگران قرار گیرد و جذابیت کتابخوانی را هم برای اهالی و هم مسافرین و گردشگران رقم بزند کما اینکه کتابداران تا بحال برای این امر بسیار تلاش کرده اند.

گفتنی است، قبل از این بازدید، ولیپور بازدیدی هم از پروژه کتابخانه عمومی وانا داشته است.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991