1398/2/21 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در فرمانداری قائمشهر؛ سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قائمشهر معارفه شد طی جلسه ای با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران و فرماندار قائمشهر، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی قائمشهر معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (شنبه، 98/2/21) طی نشستی که با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و فرماندار قائمشهر در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید، با قدردانی از زحمات 3 ساله مرضیه فلاح کردآبادی در جایگاه ریاست اداره کتابخانه های عمومی قائمشهر و به دلیل انتصاب وی بعنوان معاون امور کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان، مونیکا زارعی، کتابدار کتابخانه عمومی جمشید احمدی، با حکم آرزو ولیپور، بعنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان معارفه شد.

ولیپور در این نشست، خدمت به عرصه فرهنگ و مدیریت کتابخانه های عمومی که اعتلای فرهنگ و دانش عمومی در جامعه را موجب می شود، توفیقی گرانسنگ دانست که از نقاط درخشان و ارزشمند در کارنامه زندگی هر فرد محسوب می شود و برای خانم زارعی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی همچنین با قدردانی از خدمات مرضیه فلاح در دوران تصدّی این مسئولیت در قائمشهر، ابراز امیدواری کرد با هم افزایی مجموعه همکاران شهرستان، تلاش های خوب در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه کتابخانه های عمومی ادامه یابد.

مهدی محمدی، فرماندار قائمشهر نیز حرکت کتابخانه های عمومی شهرستان در عرصه فرهنگ را مثبت ارزیابی کرد و بیان داشت: در سال های گذشته شاهد توسعه مطلوب کمّی و کیفی در کتابخانه های عمومی قائمشهر بوده ایم و مطمئناً این روند ارزشمند، با انگیزه و ابتکارات بیشتر ادامه خواهد یافت.

وی همچنین تاکید کرد: در جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، همانند گذشته حمایت های لازم برای پیشبرد اهداف کتابداران خواهد شد و امیدواریم اقبال حداکثری مردم به کتابخوانی و کتابخانه های عمومی را طی سال های آینده شاهد باشیم.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991