متون عمومي
اخبار ستاد
2528

28

28

6

8
1397/7/26 پنجشنبه آرزو ولیپور در دیدار با صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد؛ اتمام پروژه کتابخانه ی مرکزی مازندران نیازمند توجه ویژه است

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران؛ آرزو ولیپور صبح امروز (پنج شنبه ۹۷/۷/۲۶) در حاشیه اجلاسیه سراسری خانه مطبوعات و رسانه های کشور با دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد به گفتگو پرداخت و پیگیر پروژه نیمه کاره کتابخانه مرکزی مازندران شد .
ولیپور در این دیدار با اشاره به الزام داشتن کتابخانه مرکزی در استانی با گستردگی علمی بالایی مانند مازندران افزود: امروزه فضای کافی برای کتابخانه های مازندران وجود ندارد و این پروژه نیم کاره چندین ساله کمک بسزایی به این امر داشته و باعث حضور منابع قوی، فضای مناسب و در شان مراجیعن در استان خواهیم داشت و این تحقق نمی یابد مگر با توجه ویژه مسئولین.

دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد در پاسخ به پیگیری های صورت گرفته در خصوص کتابخانه مرکزی مازندران افزود؛ پروژه کتابخانه مرکزی به یکی از دغدغه‌های فرهنگی استان تبدیل شده، با عنایت ویژه ای پیگیر تسریع این پروژه هستم تا به زودی شاهد افتتاح این مجموعه در مازندران باشیم.
همچنین گفتنی ست پروژه کتابخانه مرکزی استان مازندران از سال 1387 آغاز به کار کرده و تا کنون ۵۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. مجری این پروژه وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد و  هزینه های آن از اعتبارات ملی تامین می گردد و اداره کل کتابخانه های عمومی به عنوان دستگاه بهره بردار می باشد.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 440

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991