متون عمومي
اخبار ستاد
erw

3432

4

234

242
1397/7/4 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در دیدار اعضای شورای شهر قائمشهر: نقش محوری کتابخانه های عمومی در برنامه ریزی های فرهنگی شهر موجب غنای اندیشه خواهد شد ولیپور در دیدار برخی از اعضای شورای شهر قائمشهر با تاکید بر نقش مهمی که کتابخانه های عمومی در فرهنگ شهری ایفا می کنند، حمایت از این نهاد را یک رسالت مهم برای شورای شهر دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (چهارشنبه 4 مهر 97) برخی از اعضای شورای شهر قائمشهر با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با آرزو ولیپور دیدار و در خصوص وضعیت کتابخانه های عمومی با وی گفتگو کردند.
ولیپور در این دیدار با برشمردن فعالیت های گسترده کتابخانه های عمومی و توانایی تاثیرگذاری فرهنگی از سوی کتابداران، به موفقیت کتابخانه روستای قادیکلای بزرگ در جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب اشاره کرد و گفت: با همت شورای اسلامی و شهرداری قائمشهر می توانیم طوری برنامه ریزی کنیم که در سالجاری پایتختی کتاب ایران را به دست آوریم.
وی افزود: هزینه های زیادی برای پروژه های عمرانی کتابخانه ای در قائمشهر طی سال های گذشته شده است و انتظار داریم شورا و شهرداری در اختصاص سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی نیز همکاری های ارزنده خود را تقویت کرده و ادامه دهند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین به برنامه ریزی هایی که از سوی مدیریت شهری برای امورات فرهنگی می شود اشاره کرد و گفت: کتابخانه های عمومی در برنامه ریزی های فرهنگی شهر نقش محوری داشته باشند و کتابداران ثابت کرده اند که اگر به آنها اعتماد شود با ابزار کتاب و کتابخوانی می توانند خدمات فرهنگی اثربخش و ماندگاری را ارائه دهند.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 452

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991