متون عمومي
اخبار شهرستان
نیازآذری
1397/12/18 شنبه دعوت حسین نیازآذری نماینده شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی به کتابخانه گردی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به مناسبت اجرای طرح کتابخانه گردی پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام حسین نیازآذری، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز کتابخانه گردی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

۱۸ اسفندپانزدهمین سال تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی را تبریک می گویم و لزوم ترویج کتاب خوانی را تاکیدمی کنم.‌

ابتکار اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران در کتابخانه گردی را درآستانه بهار اقدامی خلاقانه درجهت توسعه فرهنگ کتاب خوانی دانسته از هموطنان دوستدار کتاب دعوت می کنم دراین برنامه ارزنده مشارکت نمایند.

انس با کتاب ، ترویج فرهنگ کتاب خوانی ، هدیه دادن کتاب و توجه به مراکز علمی و فرهنگی از جمله رونق کتاب خانه های عمومی  از الزامات جامعه می باشد .

اینجانب ضمن تشکر از مساعی ارزنده و ابتکارات خلاقانه سرکارخانم دکترولی پور مدیرکل محترم نهاد کتابخانه های عمومی مازندران از یکایک کتابداران فرهیخته و خادمان کتاب در سراسر استان تشکر و قدرانی می نمایم.

خدا را شاکریم که یکی از ۴ کتابخانه منتخب استان در طرح کتابخانه گردی سال ۹۷ به  کتابخانه ای از شهرستان بابل اختصاص داده شده است ، بابلی که همواره سرآمد حوزه ی فرهنگ بوده واز  درخشش در حوزه های کتاب و کتابخوانی نیز  همین بس که امسال جزء ۲۰ شهر نهایی منتخب پایتخت کتاب کشور گشته است

لذا از همه ی مردم فهیم و علاقمند به کتاب و کتابخوانی و کتابخانه ،دعوت میکنم با حضور در کتابخانه امام جعفر صادق بابل روز پر خاطره ای را برای خود رقم بزنند.

حسین نیازآذری

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی

 
تعداد بازديد اين صفحه: 485

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991