متون عمومي
اخبار ستاد
آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی

آشتیانی
1398/1/25 يكشنبه مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور: خدمات فرهنگی کتابداران در مناطق سیل زده اثربخش و قابل تقدیر است مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با وی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، هادی آشتیانی، مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، صبح امروز (یکشنبه ۹۸/۱/۲۵) با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، طی نشستی با آرزو ولیپور، در خصوص برنامه های فرهنگی اجرا شده از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در شهرستان های سیل زده سیمرغ و آق قلا و همچنین موضوع اختتامیه جشنواره ملی قصه گویی در مازندران گفتگو کرد.
آشتیانی در این دیدار با بیان اینکه خدمات فرهنگی کتابداران مازندران در مناطق سیل زده، اثربخش و قابل تقدیر است، اظهار داشت: در نگاه اول به جنبه های آسیب های فیزیکی سیل و امدادرسانی اولیه آن توجه می شود اما نباید از آسیب های روحی سیل زده ها و امداد فرهنگی و معنوی به آنها غفلت کرد.
وی افزود: نهاد کتابخانه های عمومی بر این جنبه از امدادرسانی بویژه به کودکان و نوجوانانی که آسیب های روحی فراوان دیده اند، تاکید بسیار دارد و همکاران ما در مازندران از این وظیفه به خوبی برآمده اند.
مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره ملی قصه گویی کتابداران و تشکر از استان مازندران برای تدارک برگزاری آئین اختتامیه، بیان داشت: در جشنواره های برگزار شده در مناطق، استعدادهای خوبی را در میان همکارانمان شناختیم که می توانند این موج را به زیبایی در استان هایشان تسری دهند.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران هم در این دیدار با ارائه گزارشی از برنامه های اجرا شده در شهرهای سیل زده، احیای لبخند زیبای کودکانه بر لب های غمدیده و افسرده کودکان سیل زده را نماد اثربخشی و اهمیت فعالیت های فرهنگی در چنین لحظات حساسی دانست و گفت: در کنار صحنه های غم انگیزی که در این شهرها مشاهده کردیم اما خوشحالی و استقبال مردم از این برنامه ها، خاطرات دلنشینی را برای ما به یادگار گذاشت.
وی افزود: جشنواره قصه گویی کتابداران سبب تقویت جریان قصه گویی در میان کتابداران می شود که در مناسبت های مختلف اقبال عمومی را موجب می شود.
گفتنی است آشتیانی از کتابخانه عمومی آزادگان ساری هم بازدید کرد.
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 319

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991