متون عمومي
اخبار ستاد
1

IMG_9378.JPG

IMG_9382.JPG

IMG_9395.JPG

IMG_9412.JPG

2

IMG_9435.JPG

IMG_9443.JPG
1397/7/24 سه‌شنبه به مناسبت روز جهانی نابینایان صورت گرفت؛ دیدار ولیپور با کتابداران و اعضای فعال کتابخانه نبابینایان ساری مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز جهانی نابینایان با کتابداران و اعضای فعال کتابخانه نابینایان ساری دیدار و گفتگو کرد و از آنها تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار که امروز (سه شنبه 97/7/24) با حضور کتابداران و تعدادی از اعضای فعال کتابخانه نابینایان و همراهی جمعی از کارکنان ستادی انجام شد، با اشاره به استعدادهای سرشار خداوندی و تلاش های مجدّانه روشندلان، آنها را انسان هایی کوشا و هوشمند معرفی کرد که می توانند نماد امید و اعتماد به نفس برای همه جامعه باشند.

ولیپور افزود: ما در کتابخانه های عمومی استان این افتخار را داریم که در بخش ویژه نابینایان، در خدمت جمعی از این استعدادهای درخشان از جامعه روشندلان به عنوان کتابدار و اعضای فعال کتابخانه باشیم و از انگیزه و ذکاوت آنها در راستای ترویج فرهنگ مطالعه بهره مند گردیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک روی نابینایان، دل های روشندلان را سرشار از نور و روشنی و دیدگانشان را مملو از مهر و عطوفت دانست و با اهدای لوح سپاس، یک شاخه گل و هدیه از آنها قدردانی کرد.

در این دیدار همچنین کتابداران و اعضای فعال کتابخانه نابینایان ساری، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برای ارتقاء بخشیدن به کیفیت این کتابخانه ارائه کردند که مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز برای برآورده کردن این خواسته ها دستورات مساعد را صادر کرد.

 

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 373

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991