متون عمومي
اخبار ستاد
یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب

یک فنجان شعر انقلاب
1397/11/18 پنجشنبه با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی، انجمن شعر گوهرشاد و امور بانوان شهرداری ساری؛ گردهمایی بانوان شاعر مازندران در آئین «یک فنجان شعر انقلاب» برگزار شد مراسمی با عنوان «یک فنجان شعر انقلاب» با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، انجمن شعر گوهرشاد و امور بانوان شهرداری ساری، ویژه بانوان شاعر مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، صبح امروز (پنجشنبه 97/11/18) مراسمی با عنوان «یک فنجان شعر انقلاب» با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، انجمن شعر گوهرشاد و امور بانوان شهرداری ساری، ویژه بانوان شاعر مازندران برگزار شد که طی آن 8 بانوی شاعر به شعر خوانی در مورد انقلاب اسلامی پرداختند که به دلیل تقارن با ایام فاطمیه، اشعاری هم در رابطه با حضرت فاطمه(س) قرائت شد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و دبیر انجمن شعر گوهرشاد در این مراسم اظهار داشت: تقارن چهلمین فجر انقلاب اسلامی ایران با ایام فاطمیه، تداعی گر نام زیبای انقلاب فاطمی است که اصالت و ماهیت این انقلاب را نشان می دهد و ذوق سرشار ادیبان و شعرا را به سمت دریای بی کران معارف اهل بیت(ع) و قله های افتخار 40 سال بالندگی انقلاب اسلامی ایران، روانه می دارد.

وی افزود: جاذبه انقلاب اسلامی و انقلابی گری هنرمندان و همینطور بنده نوازی حضرت زهرا(س) و دلنوازی محبین این بانوی بزرگ اسلام، خروشی را در ادبیات زیبای فارسی ایجاد کرده و انسان را به ژرفای معانی کلمات و مفاهیم آرمان ها و اعتقادات رهنمون می کند و دلدادگان و دلباختگان به هنر را به شعف وادار می نماید.

ولیپور با قدردانی از شعرایی که اشعار خود را خواندند، ابراز امیدواری کرد این برنامه ها فرصتی برای شناساندن استعدادها و پربارتر شدن درخت تناور و پرمحصول شعر آئینی و انقلابی باشند.

گفتنی است در این مراسم، خانم ها بنت الهدی طبری، فاطمه ابراهیمی، سیده راضیه حسینی، سیده ساحل موسوی، سیده فاطمه وثوقی، خدیجه آخوندی، زهرا فهیمیان و سیده فاطمه تالشی به شعرخوانی پرداختند.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 386

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991