متون عمومي
اخبار شهرستان
.
1397/8/27 يكشنبه پیام امام جمعه و فرماندار سیمرغ به مناسبت هفته کتاب؛ کتاب یکی از زیباترین و مهم‌ترین جلوه‌های فرهنگی است امام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی مشترک هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، حجت الاسلام محمدباقر یوسفی امام جمعه و مجتبی حبیب نژاد روشن فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی مشترک هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفتند.

در متن این پیام آمده است:

کتاب یکی از زیباترین و مهم‌ترین جلوه‌های فرهنگی است به گونه ای که تاریخ هیچ تمدنی خالی از کتاب و کتابت نبوده و می‌توان فرهیختگی اقوام را با آن سنجید.

مفتخریم به اینکه اسلام دین اندیشه و معرفت ودین دانش و کتاب و معنویت است و خداوند متعال معجزه ی ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داده ،کتابی که سرآمد همه کتاب هاست.

بی تردید کتاب نقش والا و سازنده ای در پیرایش فرهنگ از زواید زیان آور و گسترش فرهنگ پاکی و خلوص در همه ی سطوح و برای تمامی اقشار جامعه دارد،به همین منظور متولیان امور فرهنگی باید به مقوله مهم کتاب و کتابخوانی و بالا بردن سرانه مطالعه در کشور توجه ویژه ای داشته باشند.

اینجانبان هفته کتاب وکتابخوانی را به همه دست اندرکاران و تلاشگران عرصه اندیشه ،قلم ،چاپ و نشر کتاب تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم همواره شاهد توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان باشیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 332

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991