1398/2/23 دوشنبه یوسف نژاد، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: جشنواره کتابخوانی رضوی بهترین فرصت برای مانور دغدغه مندان به مسئله کتابخوانی است علی اصغر یوسف نژاد، نماینده ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم مازندران به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، علی اصغر یوسف نژاد، نماینده ساری و میاندورود و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در خصوص برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار داشت: تجربه 8 دوره گذشته برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی نشان داد که می توان با برگزاری چنین جشنواره هایی، کتابخوانی را بصورت مفید و هدفمند در جامعه ترویج داد بطوری که مورد استقبال مردم هم قرار گیرد.

وی افزود: دغدغه های زیادی درباره مسئله کتابخوانی در جامعه وجود دارد و این جشنواره بهترین فرصت برای مانور دغدغه مندان به این مسئله است تا هم با تبلیغ و هم تعریف هدف مناسب، موج خوبی را بصورت فراگیر ایجاد کنند.

یوسف نژاد با دعوت از مردم مازندران به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ابراز امیدواری کرد: کتابخانه های عمومی مازندران تا 28 خرداد که روز پایان جشنواره است، میزبان خیل زیادی از مردم باشد و صف های آرمانی مردم برای کتابخوانی در چنین جشنواره ای در کتابخانه های عمومی استان تشکیل گردد.
 

گفتنی است نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در 4 موضوع امام رضا(ع)، امام جواد(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع) با 12 کتاب در رده های سنی کودک (4 تا 12 سال)، نوجوان (13 تا 17 سال) و جوان و بزرگسال (18 سال به بالا) از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور تا 28 خرداد 98 برگزار می شود.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991