متون عمومي
اخبار ستاد
شورای اداری مدیران مازندران
1397/12/25 شنبه معرفی کتاب ولیپور به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمومنین (ع) در آخرین جلسه شورای مدیران مازندران آخرین جلسه شورای اداری مدیران مازندران با حضور استاندار در تنکابن برگزار شد و طبق روال این جلسات، مدیرکل کتابخانه های عمومی در ابتدای جلسه به معرفی کتاب پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دهمین و آخرین جلسه شورای اداری استان در سال 1397 که در روز پنجشنبه 23 اسفند برگزار شد، به مناسبت حلول سال نو و تلاقی آن با میلاد فرخنده امیر المومنین علی (ع)، ضمن تبریک به مجموعه مدیران استان مازندران، کتاب امیرگلها نوشته حسین سیدی را به اعضای شورای اداری استان معرفی کرد.

وی نگاه نو به زندگی و شخصیت حضرت علی (ع) را از ویژگی های بارز این کتاب برشمرد و گفت: کتاب امیرگلها در سال گذشته کاندیدای کتاب سال در حوزه ولایت بوده است، این کتاب به سیره حضرت علی (ع) در امور کاربردی که شامل 100 موضوع متنوع است می پردازد.

ولیپور تصریح کرد: این کتاب به پرسش کلیدی در مورد نحوه الگوبرداری انسان مدرن عصر معاصر از روش زندگی حضرت علی (ع) پاسخ می دهد و به جوانان در الگو پذیری از جامعه کمک می کند.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 448

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991