متون عمومي
اخبار شهرستان
بازدیدها

بازدیدها

بازدیدها

بازدیدها

بازدیدها

بازدیدها

بازدیدها
1398/1/7 چهارشنبه آرزو ولیپور در بازدید از کتابخانه های آزادگان ساری، قراخیل قائمشهر و شهید کشوری سیمرغ خبر داد؛ گام بلند نهاد کتابخانه ها در ایجاد رونق کتابخوانی در سال ۹۸ مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در همراهی با معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، از کتابخانه های عمومی آزادگان ساری، قراخیل قائمشهر و شهید کشوری سیمرغ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در بازدید از کتابخانه های عمومی آزادگان ساری، قراخیل قائمشهر و شهید کشوری سیمرغ که با حضور مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجام شد، از گام بلند نهاد کتابخانه ها در ایجاد رونق کتابخوانی در سال ۹۸ خبر داد.

وی افزود: طرح و برنامه هایی که از آن می توان به جهاد فرهنگی تعبیر کرد، در دستور کار قرار دارد که برای نمونه می توان به برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره ملی قصه گویی در مازندران و جشنواره کتابخوانی رضوی بعنوان طلیعه این برنامه ها در سال ۹۸ اشاره کرد.

ولیپور همچنین بهسازی و شاداب سازی کتابخانه ها در کنار تلاش برای پیشبرد ۳۹ پروژه کتابخانه سازی در مازندران را مورد تاکید قرار داد و از بهره برداری از ۲ کتابخانه عمومی در آینده ای نزدیک خبر داد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 542

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991