متون عمومي
اخبار ستاد
شورای اداری

شورای ا داری

برای مدیران
1397/9/25 يكشنبه معرفی کتاب مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در جلسه شورای اداری مدیران استان کتاب 'برای مدیران' ؛ رهنمود های مقام معظم رهبری برای مدیران کتاب برای مدیران برگرفته از رهنمود های مقام معظم رهبری در جلسه شورای اداری مدیران استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (24 آذر 1397 ) آرزو ولیپور در ابتدای جلسه که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استاندار مازندران و مدیران ارشد استان برگزار شد، طبق روال جلسات شورای اداری استان، کتاب  «برای مدیران» برگرفته از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را معرفی کرد.

در این کتاب ویژگی های مدیران و آنچه آن ها برای ادای درست تکالیف مدیریتی خود در تحقق دولت اسلامی باید بدانند، با استخراج از کلام شیوای رهبری و مواضع روشن ایشان در این زمینه، آمده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی از بدو رهبری تاکنون نصایح، توصیه ها و بعضا" تعریف ها و یا هشدارهایی نسبت به مدیران کشور داشته اند که در شرایط زمانی مختلف منجر به اصلاح رفتار مدیران شده است. این اثر ارزشمند در 9 فصل شامل: مدیران؛ اهمیت و جایگاه در نظام اسلامی، معنویت، اخلاق، گزینش همکاران، نظارت بر زیر مجموعه، مدیران انقلابی، وظایف و ویژگی ها، آسیب شناسی و نامه امام علی (ع) به مالک اشتر تدوین شده است.

کتاب "برای مدیران" در 165 صفحه است که گردآورنده آن بسیج معاونت توسعه و فناوری صدا سیما  بوده و انتشارات سروش در قطع رقعی آن را به چاپ رسانده است .

 

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 845

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991