متون عمومي
اخبار شهرستان
آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران
1397/6/10 شنبه پیام قدردانی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به کتابداران استان؛ بالاخره فعالیت موثر و خستگی ناپذیر کتابداران، جایگاه واقعی آنان را در جامعه ی فرهنگی نمایان کرد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پیامی خطاب به همکاران و کتابداران استان، کسب افتخار برگزیده شدن در جشنواره شهید رجایی استان را افتخاری جمعی دانسته و به آنها تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولیپور به همکاران و کتابداران استان به جهت برگزیده شدن در جشنواره شهید رجایی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن تبریک عید سعید غدیر و میلاد با سعادت امام موسی کاظم(ع)، همانطور که مستحضرید، به مناسبت هفته دولت و در جشنواره شهید رجایی، بالاخره فعالیت موثر و خستگی ناپذیر کتابداران، جایگاه واقعی آنان را در جامعه ی فرهنگی نمایان کرد و مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به عنوان مدیر نمونه و اثرگذار استان انتخاب شد. بدون شک این موفقیت بازتابی از فعالیت های گسترده ای بوده که در سطح کتابخانه های عمومی استان و با همت یکایک کتابداران گرانقدر رقم خورده است. از این رو این افتخار را یک موفقیت شخصی نمی دانم بلکه افتخاری جمعی بوده که از کاردانی و تلاش وافر همکارانم در استان به ثمر نشسته است. کسب این اتفاق را خدمت همه همکاران تبریک عرض می نمایم و بسیار خرسندم از اینکه برنامه های ترویج کتابخوانی کتابداران در کتابخانه های عمومی فضای اثرگذاری خود را به نیکویی در مقابل نگاه تیزبین جامعه ترسیم کرده تا این اتفاق مبارک در عرصه فرهنگ که جایگاه فعالیت های هنرمندانه، با ظرافت و دشوار است، رخ دهد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 853

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991