متون عمومي
اخبار شهرستان
.

.

.

.
1397/8/27 يكشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی نکا خبر داد برگزاری اجتماع هزار نفری کودکان نکایی با شعار «حال خوش خواندن» رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی نکا از برگزاری اجتماع بزرگ حدود هزار نفری با شعار حال خوش خواندن در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، فاطمه السادات جعفری گفت: اجتماع بزرگ حدود هزار نفری با شعار "حال خوش خواندن" در زمین ورزشی با حضور دانش آموزان مهدکودک و پیش دبستانی به همراه خانواده ها برگزار شد.


وی بیان داشت: در ابتدای این جلسه ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و یادآوری شعار این هفته که " حال خوش خواندن" است، اهمیت کتابخوانی در تربیت فرزند و موفقیت درسی را برای خانواده ها تشریح شد و سپس شرایط استفاده از کتابخانه توضیح داده شد.


رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی نکا همخوانی و قصه خوانی والدین برای کودکان را از دیگر برنامه های این همایش عنوان کرد.


جعفری افزود: در پایان کودکان حاضر در کتابخانه به همراه خانواده ها شروع به کشیدن نقاشی بر روی پارچه و کاغذ با محوریت کتاب و کتابخوانی و شعار امسال "حال خوش خواندن" پرداختند که با استقبال پر شور بچه ها و خانواده ها روبرو شد.


وی گفت: در این اجتماع بخش کودک کتابخانه با ایستگاههای مختلف فرهنگی در راستای ترویج خواندن از قبیل ایستگاه مطالعه نقاشی و ایستگاه اهدای کتاب و....به نمایش گذاشته شد.برگزاری نشست کتابخوان و مسابقه و نمایش نامه و سرود در رابطه با کتاب انجام شد


بخشدار مرکزی شهرستان نکا نیز در این برنامه انجام فعالیت های ترویجی کتابخوانی را که این روزها شهرستان شاهد ان است را قابل تقدیر دانست و ضمن تبریک هفته کتاب به کتابداران و کارکنان کتابخانه شهرستان از همه مردم جهت عضویت به کتابخانه دعوت کرد. همچنین شاد پیمایی با کتاب نیز از جمله برنامه هایی بود که در مسیر انجام شد


در پایان کودکان بادبادک هایی که بر روی انهاعنوان کتاب و نویسندگان نوشته شده بود را هوا کردند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 500

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991