متون عمومي
اخبار ستاد
تقدیر از فرزند شهید

تقدیر از فرزند شهید

تقدیر از فرزند شهید

تقدیر از فرزند شهید

تقدیر از فرزند شهید

تقدیر از فرزند شهید

تقدیر از فرزند شهید
1397/12/22 چهارشنبه به مناسبت روز شهید انجام شد؛ تقدیر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از یک همکار بعنوان فرزند شهید طی نشستی در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، از محمدرضا گریبان بعنوان فرزند شهید به مناسبت روز شهید قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت 22 اسفند که به روز شهید نامگذاری شده است، نشستی در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد که طی آن از محمدرضا گریبان، از کارکنان ستادی اداره کل و فرزند شهید خلیل گریبان تقدیر بعمل آمد.

آرزو ولیپور در این نشست با بیان اینکه سال ها از دفاع مقدس و هنرنمایی مردان خدا و رشادت هایی که تاریخ از آن به نیکی یاد خواهد کرد، گذشت اما صفحات تاریخ از ثبت و شنیدن این حماسه ها پر نمی شود، اظهار داشت: راز ماندگاری شهدا این است که آنها مردانی بودند که با فرهنگ حسینی و زینبی عجین گشته و رشد و تکامل یافته بودند، مجاهدانی که دل از دنیا بریده و کمال انقطاع به سوی پروردگارشان را معنا بخشیدند.

وی با تاکید بر اینکه امنیت امروزمان را بدون شک مدیون ایثار و از جان گذشتن شهدا هستیم، بیان داشت: آنها مدافع دین خدا و مکتب اهل بیت(ع) بودند و از آنجائیکه شهدا بدون شک زنده اند، هم اینک نیز در حال دفاع از آرمان های مقدس ما هستند و البته با این تفاوت که با جاری ساختن خونشان، ملتی را نیز به دنبال خود کشانده اند.

ولیپور تداوم با اخلاص و مجاهدانه شهدا را سخت اما ممکن دانست و گفت: شهدا امامزادگان عشق هستند و می توان با توسل به آنها، از دعای خیر و کمک های آشکار و پنهانشان بهره مند شد و در مسیر زندگی راه را از بیراه گم نکرد.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 528

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991