متون عمومي
اخبار شهرستان
کتابخانه گردی

کتابخانه گردی

کتابخانه گردی

کتابخانه گردی

کتابخانه گردی

کتابخانه گردی

کتابخانه گردی
1397/12/18 شنبه استاندار مازندران در کتابخانه گردی از کتابخانه عمومی آزادگان ساری: کتابداران به کار کردن در فضای کتابخانه که سرشار از علم و فرهنگ است افتخار کنند استاندار مازندران با حضور در کتابخانه عمومی آزادگان ساری در طرح کتابخانه گردی مشارکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران صبح امروز (97/12/18) همزمان با پانزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی، با حضور در کتابخانه عمومی آزادگان ساری در طرح کتابخانه گردی مشارکت کرد.

وی ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی، کتابخانه را منبع غنی علم و دانش نامید و اظهار داشت: چکیده دانش بشری در کتاب جمع می شود و کتابخانه بهترین مکان برای تحقیق و ارتقاء سطح دانش و توسعه فرهنگ است.

حسین زادگان با بیان اینکه باید خودمان را مجاب کنیم که بطور روزانه چند صفحه کتاب بخوانیم، اظهار داشت: اگر به درستی قدر کتابخانه دانسته شود، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

استاندار مازندران در پایان تاکید کرد: کتابداران به کار کردن در فضای کتابخانه که سرشار از علم و فرهنگ است افتخار کنند و این یک موهبت الهی برای آنها است که چنین موقعیتی نصیب آنها شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 522

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991