متون عمومي
اخبار ستاد
بازدید از دارابکلا
1397/12/12 يكشنبه بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه آماده بهره برداری دارابکلا میاندورود مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی معاونین خود، از کتابخانه آماده بهره برداری روستای دارابکلا شهرستان میاندورود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی با همراهی سید احسان موسوی، معاون اداری و مالی و مرضیه فلاح، معاون امور کتابخانه ها، شنبه (97/12/11) از پروژه کتابخانه عمومی روستای دارابکلا بازدید کرد.

ولیپور در این بازدید با بیان اینکه تلاش زیادی برای افتتاح این کتابخانه و کتابخانه روستای حسین آباد بهشهر در مدت 3 ماه گذشته صورت گرفته است، اظهار داشت: قدردان حمایت های بنیاد علمی و آموزشی قلم چی و خیرین گرانقدر شهرستان بهشهر بویژه دکتر غلامرضا جهانگیری و همکارانمان در اداره کل هستیم که این پروژه ها را آماده بهره برداری تا پایان سال 97 کرده اند.

وی افزود: کتابخانه عمومی روستای دارابکلای شهرستان میاندورود با نام «قلم چی» و کتابخانه عمومی روستای حسین آباد بهشهر با نام «دکتر یدالله جهانگیری» تا پایان سال افتتاح خواهند شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با تاکید بر اینکه به افتتاح دو کتابخانه در روستاها افتخار می کنیم، بیان داشت: توسعه زیرساخت های فرهنگی در روستاها، حتما به جریان پیشرفت کشور کمک می کند و می تواند استعدادهای فراوانی را در روستاها برای آینده پرورش دهد.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 311

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991