متون عمومي
اخبار ستاد
رونمایی از کتاب

رونمایی از کتاب

رونمایی از کتاب

رونمایی از کتاب

رونمایی از کتاب

رونمایی از کتاب

رونمایی از کتاب آسنی

رونمایی از کتاب آسنی

رونمایی از کتاب آسنی
1397/9/25 يكشنبه همزمان با هفته پژوهش برگزار شد آیین رونمایی از کتاب مازنی اسنی با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران در مراسم جشن میلاد امام حسن عسگری،آیین رونمایی از کتاب مازنی اسنی و بزرگداشت هفته پژوهش در شهرداری قائمشهر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران و مدیران فرهنگی و آموزشی قائمشهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران ؛ آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مازندران در این همایش ضمن تقدیر از علی اصغر وهابی، نویسنده این کتاب، پژوهش برای حفظ هویت و زبان بومی را ستوذنی دانست و افزود: هفته پژوهش را باید گرامی داشت و به آن ارج نهاد.

وی با اشاره به اینکه پژوهش باید از دوره مدرسه شروع شود تا در نهایت پس از سال ها مطالعه به یک اثر مثل کتاب ختم شود، اظهار داشت: نباید پژوهش از دانشگاه شروع شود و قبل از آن باید به فکر این امر مهم بود.

ولیپور با اشاره به اینکه امروز جوانان کشور در مبارزه علمی بسیار فعال هستند، گفت: باید قدردان تلاش شهدا در عرصه پژوهش و مسائل علمی باشیم.

مدیرکل کتابخانه های مازندران با بیان اینکه شهید طهرانی مقدم ها پژوهشگران بزرگی بودند که باید از انها درس بگیریم، افزود: در هفته پژوهش باید در خصوص پژوهش میدانی بیشتر تحقیق کنیم و پی آن باشیم.
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 542

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991