متون عمومي
اخبار شهرستان
1
1397/7/11 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛ اجرای برنامه های هفته کودک کتابخانه های عمومی با یاد شهید 4 ساله حادثه تروریستی اهواز مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از اجرای ویژه برنامه های مختلف در بخش کودک کتابخانه های عمومی در هفته کودک با یاد شهید محمدطاها اقدامی شهید 4 ساله حادثه تروریستی اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه برنامه های ویژه کودکان در تمام سال در بخش ویژه ای که در کتابخانه های عمومی قرار دارد، اجرا می شود، اظهار داشت: به مناسبت هفته کودک، از 14 تا 20 مهر برنامه های ویژه ای در کتابخانه های عمومی استان با یاد شهید محمدطاها اقدامی شهید 4 ساله حادثه تروریستی اهواز برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری محافل قصه گویی، نشست های کتابخوانی، برنامه ها و کارگاه های آموزشی و اجرای مسابقات کاردستی و نقاشی از برنامه هایی خواهد بود که در این مدت از سوی کتابداران برای کودکان به اجرا در خواهد آمد.

ولیپور با تاکید بر اینکه تمرکز دوره های آموزشی را بر مهارت افزایی در کودکان قرار داده ایم، بیان داشت: کسب آگاهی و معرفت، آشنایی با کتاب های خوب و آموزش روابط حسنه اجتماعی از اهداف مهم برنامه های این هفته می باشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ابراز امیدواری کرد این برنامه ها در تربیت نسلی فرهیخته موثر واقع شود و کتابخانه های عمومی در آبادانی میهن عزیز اسلامی نقش بسزای فرهنگ سازی خود را بخوبی ایفا کند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 656

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991