متون عمومي
اخبار ستاد
کارگاه طلاق
کارگاه طلاق

کارگاه طلاق
کارگاه طلاق

3342

34

34

کارگاه طلاق
کارگاه طلاق

کارگاه طلاق
کارگاه طلاق

34

کارگاه طلاق
کارگاه طلاق

کارگاه طلاق
کارگاه طلاق

طلاق
1397/9/6 سه‌شنبه به همت اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران کارگاه آموزشی طلاق در فریدونکنار برگزار شد یک دوره کارگاه آموزشی با عنوان طلاق ، توصیف و انواع آن صبح امروز با حضور بیش از 200 نفر از اعضای کتابخانه های عمومی وعموم مردم در فریدونکنار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان مازندران؛ صبح امروز سه شنبه (1397/09/6) کارگاه آموزشی با موضوع طلاق با هدف توصیف و پیشگیری از طلاق با حضور دکتر یزدانپناه در کانون فرهنگی فاطمه الزهرا (س) فریدونکنار برای خانواده ها و اعضای کتابخانه های عمومی  و عموم مردم شهرستان برگزار شد.
علی یزدان پناه کارشناس مسائل اجتماعی و خانواده و مدرس این کارگاه آموزشی در خصوص رفتار های ما در جامعه و خانواده اذعان داشت؛ ما در جامعه هر رفتاری انجام می دهیم دریافته از ساخته های ذهنی ما است، همچنین زود قضاوت کردن و قضاوت بی جا در برخود ما با دیگران تاثیر می گذارد و باعث بروز اختلال در زندگی می شود.
استاد دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: بدبینی یا خوش بینی ما به زندگی با توجه به دید نادرست انسان از زندگی و اجتماع است و فردی که این نگاه را  دارد باید خود را درمان کند تا بتواند زندگی خوب و سالمی داشته باشد.
یزدان پناه در ادامه با اشاره به این نکته که باور های درست و نگاه کردن به نیمه پر لیوان در زندگی مشترک باعث رشد و بالندگی یک زندگی می شود، افزود: گاهی ما نسبت به طرف مقابل خود نگاه درستی نداریم و این نگاه بر گرفته از اشتباهات دیگران است که باعث بروز اختلال و رفتار های اشتباه در زندگی ما می شود.
گفتنی است اقدامات فرهنگی اجتماعی کتابخانه محور در شهرستان فریدونکنار با هدف توجه به اهمیت تحکیم بنیان خانواده از ابتدای سال جاری با تلاش اداره کل و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فریدونکنار و دیگر نهادهای فرهنگی این شهرستان در حال برگزاری  می باشد.
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 809

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991