متون عمومي
اخبار ستاد
جشن با من بمان ایران رامسر

جشن با من بمان ایران رامسر

جشن با من بمان ایران رامسر
1397/11/17 چهارشنبه با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی رامسر؛ جشن بزرگ انقلاب با عنوان «در اوج بمان ایران» برای کودکان برگزار شد اداره کتابخانه های عمومی رامسر با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دبستان غیر انتفاعی چیستا ویژه برنامه ای را به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، جشن بزرگ‌ انقلاب با برنامه های متنوع از سوی اداره کتابخانه های عمومی رامسر و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دبستان غیر انتفاعی چیستا برگزار شد.

خواندن سرود های مختلف انقلابی، مسابقات شاد، جمعخوانی کتاب، قصه گویی و رایتگری از برنامه های این جشن بوده است که با حضور ۱۵۰ نفر از دانش آموزان دبستان چیستا و با اجرای برنامه توسط دانش آموزان انجام‌ شد.

زینب سلمان طالشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی رامسر، فعالیت های کتاب محور در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را بعنوان یک ضرورت در فعالیت های فرهنگی دانست و اظهار داشت: نشاط و شادابی را در برنامه های تبلیغ و ترویج کتابخوانی لحاظ کرده ایم تا کتابخوانی را برای کودکان جذاب کنیم و از این طریق، آموزه های کتاب ها را هم بهتر و موثرتر به آنها برسانیم.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 380

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991