متون عمومي
اخبار شهرستان
.
1397/8/27 يكشنبه فرماندار سوادکوه: تقویت فرهنگ مطالعه مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین است فرماندار سوادکوه گفت: ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ مطالعه نیازمند عزم ملی و مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین است که این امر مهم همراهی و مشارکت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی را می طلبد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، سعید یزدانی با تبریک به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: کتاب، میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه ی زندگی بشر است که نقطه‌ی آغاز رسالت و دعوت اسلامی نیز  بر مبنای کتاب،خواندن و مطالعه شکل گرفت و اعجاز اسلام، کتاب قرآن و راه رسیدن به اعماق آن تامل،تحقیق و تدبر در آن بود.

وی تصریح کرد: مطالعه کتاب و کتابخوانی از دغدغه های اصلی فرهنگی ایران اسلامی و ضرورت جامعه امروزی است که ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ آن نیازمند عزم ملی و مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین است که این امرمهم همراهی و مشارکت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی را می طلبد.

                                                   

فرماندار شهرستان سوادکوه با  گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، این مناسبت را به فعالان حوزه کتابداری شهرستان سوادکوه و اهل قلم، نویسندگان، مترجمان، پدیدآورندگان و دست اندرکاران و تلاشگران عرصه اندیشه، چاپ و نشر کتاب تبریک گفت و از همت والای اهل فکر، اندیشه و قلم که در ترویج این مسئولیت خطیر می کوشند نیز قدردانی کرد.

 

یزدانی گفت: امیدوارم با همت و تلاش  و برنامه ریزی و سیاستگذاری همه مسئولان و علاقمندان و نخبگان و اندیشه ورزان شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب بویژه نویسندگان و اندیشمندان صاحبنظر در جامعه باشیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 502

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991