متون عمومي
اخبار شهرستان
1
1397/8/13 يكشنبه ولیپور در بازدید از کتابخانه عمومی آزادگان ساری: کتابداران را بعنوان یک سرمایه اجتماعی باور داشته باشیم مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه عمومی آزادگان ساری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، صبح امروز (یکشنبه 13 آبان 97) ضمن بازدید از کتابخانه عمومی آزادگان، در گفتگو با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری، به ضرورت آگاه سازی های اجتماعی جهت فهم بیشتر از مسئله استکبار و مقاومت تاکید کرد و گفت: در کتابخانه های عمومی وظیفه داریم کتاب های ارزشمندی را که در لابلای قفسه ها وجود دارند، برای معرفی به جامعه در معرض بازدید شهروندان قرار دهیم تا بتوانیم هم رغبت به مطالعه را بیشتر کنیم و هم کتابخوانی را هدفمندتر کنیم.

وی افزود: حرکت عظیم پیاده روی اربعین یک حرکت بزرگ تاریخی است و ما باید بدانیم در این حرکت، با ظرفیت عظیم کتاب هایی که داریم می توانیم بیشتر اثرگذار باشیم.

ولیپور، حرفه کتابداری را نعمتی الهی بر شمرد که کتابخوانی بخشی از حرفه آن است و این فرصت کمتر در مشاغل دیگر مشاهده می شود.

وی جلب رضایت اعضای کتابخانه ها و جذب اعضای بیشتر را دو وظیفه مهمی برشمرد که نباید هرگز از ذهن کتابداران دور شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 404

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991