1397/12/16 پنجشنبه دعوت استاندار مازندران به کتابخانه گردی؛ کتابخانه گردی میعادی برای ماندگاری این رسم فرهنگی است استاندار مازندران در پیامی از عموم مردم و مسئولان جهت مشارکت در طرح کتابخانه گردی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در پیامی به مناسبت اجرای طرح کتابخانه گردی، از مردم و مسئولان جهت مشارکت در طرح کتابخانه گردی دعوت کرد و اظهار داشت: کتابخانه گردی میعادی برای ماندگاری این رسم فرهنگی است و باید کاری کرد کتابخانه در تمام طول سال مانند روز کتابخانه گردی، پررونق باشد.

وی تاثیرگذاری فرهنگی کتابخانه های عمومی را پس از تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور بسیار بیشتر و نافذتر عنوان کرد و گفت: امیدواریم فرهنگ دوستان با حضور خود در اجرای طرح کتابخانه گردی در پانزدهمین سالروز تاسیس این نهاد، در جشن کتابداران سهیم شوند.

استاندار مازندران، ترویج کتابخوانی و توسعه کتابخانه های عمومی را لازمه شکوفایی فرهنگی دانست و گفت: در جلسات انجمن کتابخانه های عمومی تمهیدات فراوانی اندیشیده می شود تا کتابخانه ها به جایگاه واقعی خود دست یابند و خبرهای موفقیت کتابداران مازندران در جشنواره های ملی، بر عزم مسئولین و توجه بیشتر به امورات کتابخانه های عمومی می افزاید.

گفتنی است به مناسبت پانزدهمین سال تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، برای دومین سال طرح کتابخانه گردی اجرا می شود که در مازندران کتابخانه های عمومی آزادگان ساری، اهل البیت(ع) رویان، شهید حسینعلی عظیمی گلوگاه و امام جعفرصادق(ع) بابل در روز شنبه ۱۸ اسفند، از ساعت ۹ الی ۱۸ مجری طرح هستند.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991