متون عمومي
اخبار شهرستان
1

IMG_7177.JPG

IMG_7219.JPG

IMG_7239.JPG

IMG_7271.JPG

2

IMG_7311.JPG
1397/5/18 پنجشنبه دید و بازدیدهای روز خبرنگار؛ قدردانی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از خبرنگاران مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در دفاتر چند رسانه، با مدیران مسئول، سردبیران و خبرنگاران دیدار کرد و روز خبرنگار را به آنها تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در روز خبرنگار با همراهی معاون اداری و مالی و مسئول و کارشناس روابط عمومی با حضور در دفاتر سرپرستی خبرگزاری فارس در مازندران، روزنامه پیک شمال، روزنامه بشیر، گروه خبری مازنی خبر و مازندنومه با مدیران مسئول، سردبیران و خبرنگاران دیدار و گفتگو کرد و روز خبرنگار را به آنها تبریک گفت.

وی در این دیدارها با بیان اینکه حرفه خبرنگاری از آنجائیکه باید بجا و بهنگام باشد بسیار سخت است، اظهار داشت: دشواری آن با رعایت اصل دقت و صداقت بیشتر می شود و خبرنگاران بعنوان چشم های بیدار مردم همیشه در صحنه حاضر و برای کسب اطلاعات و اخبار پیگیر مسائل هستند که این تلاشگری و پویایی حقیقتاً قابل تقدیر است.

ولیپور در این دیدارها، عدم برخورد سیاسی در انعکاس خدمات دستگاه های اجرایی و امیدبخشی به مردم را ویژگی رسانه های موفق و مورد اعتماد دانست و گفت: مدیران هم باید بدون تبعیض با رسانه ها همکاری کنند تا انتقال آزاد اطلاعات در فضایی عادلانه رقم بخورد و انگیزه خبرنگاران در انجام بایسته و شایسته وظایفشان کم نشود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، همت خبرنگاران برای اثرگذاری فرهنگی و کمک به دستگاه های فرهنگی را ستودنی دانست و گفت: همواره شاهد بودیم که رسانه ها و خبرنگاران با تفاوت های فکری، در ترویج فرهنگ مطالعه و توسعه کتابخانه های عمومی یکدل و همصدا بودند و این موضوع برای ما بسیار خوشایند بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 756

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991