1397/7/1 يكشنبه با ارسال دعوتنامه ای خطاب به دانش آموزان صورت گرفت؛ دعوت مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از دانش آموزان به عضویت در کتابخانه های عمومی و مطالعه کتاب های غیر درسی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با ارسال دعوتنامه ای برای دانش آموزان، از انها جهت عضویت در کتابخانه های عمومی و مطالعه کتاب های غیر درسی دعوت کرد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در دعوتنامه آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خطاب به دانش آموزان آمده است:

سلام بر شما که ستاره درخشان آسمان علم و دانشید؛

آغاز سال تحصیلی و قدم نهادن به بوستان دانش را تبریک می گویم و برای لحظه لحظه های حضورتان در وادی تعلیم و تربیت، آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم کتابخانه های عمومی را هم مانند مدرسه هایتان دوست بدارید و کتاب های مختلف را مانند کتاب های درسی تان مطالعه کنید. از شما دعوت می کنم که در کتابخانه های عمومی عضو شوید و با کمک کتابداران عزیز، با کتاب های خوب آشنا شده و با کتاب خواندن رشد یابید؛ شکوفایی استعدادهای شما خواسته قلبی ماست.

گفتنی است این دعوتنامه ها در بیشتر مدارس پایه ابتدایی استان توزیع می شود و عضویت در کتابخانه های عمومی در روز دوشنبه دوم مهر رایگان است.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991