متون عمومي
اخبار ستاد
راه و شهر سازی

راه و شهر سازی

راه و شهرسازی

راه و شهرسازی
1397/9/25 يكشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در همایش روز ملی حمل و نقل خبر داد؛ طرحی برای چشیدن طعم مطالعه در تاکسی ها مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در مراسم روز ملی حمل و نقل در ساری از اجرای طرح تاکسی های حامی کتاب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ویژه برنامه ای که بمناسبت روز ملی حمل ونقل از سوی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری ساری برگزار شد، بیان داشت: مرحله جدیدی از برنامه های ترویج کتابخوانی را با همکاری سازمان حمل و نقل شهرداری ساری و راه اندازی تاکسی های حامی کتاب، اجرا خواهیم کرد.
وی افزود: آشنایی با کتاب های خوب در تاکسی ها و استفاده از فرصت هایی که در تاکسی بوجود می آید برای کتابخوانی، می تواند برای بسیاری از مردم سرآغاز آشتی با کتاب و کتابخوانی باشد و امیدواریم بتوانیم با پوشش حداکثری تاکسی ها، این فرصت طلایی را در گستره بیشتری بوجود آوریم.
ولیپور با تاکید بر ضرورت توجه بسیاری از دستگاه ها و سازمان های دیگر در بحث ترویج کتابخوانی، اظهار داشت: آمادگی داریم از طرح ها و ایده ها و فرصت های سایر دستگاه ها بهره برداری بهینه را داشته باشیم تا کتابخوانی به یک گفتمان فراگیر در جامعه تبدیل شود.
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 841

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991