متون عمومي
اخبار شهرستان
1
1397/5/27 شنبه با حکم مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران؛ بلال نیکزاد بعنوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تنکابن منصوب شد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در دفتر معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن، رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی تنکابن را معارفه کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در دفتر معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن، بلال نیکزاد که پیش از این رئیس اداره کتابخانه های عمومی عباس آباد بوده است را بعنوان رئیس جدید اداره شهرستان تنکابن معارفه کرد و از زحمات حوا شیرین رئیس پیشین این اداره نیز قدردانی نمود.

ولیپور در جلسه معارفه، حرکت بر مدار ارزش ها را رمز موفقیت واقعی دستگاه های فرهنگی در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان داشت: هر برنامه ای که از چارچوب دین و ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی خارج باشد نتیجه پر برکتی در پی نخواهد داشت و محکوم به شکست است و در صورتی که برنامه های ما یاری گر دین خدا باشد، نصرت الهی را به دنبال دارد و حتما با نتایج ارزشمندی مواجه خواهد شد.

وی افزود: کتابخانه های عمومی که علم و فرهنگ را توآمان در بطن خود دارد، بهترین مکان برای مانور قدرت نرم جمهوری اسلامی است و می تواند دانشمند پرور و فرهنگ ساز باشد به شرطی که قدر داشته های خود را بدانیم و با ایمان به دارائی هایمان، برای چنین جایگاهی تلاش کنیم.

ولیپور اقدامات انجام شده در زمینه کتابخانه های عمومی در تنکابن را قابل قبول دانست اما تاکید کرد: باید تلاش ها را بیشتر کرد و از همه توان ها برای روزهای بهتر بهره برد.

سید امیر حسینی جو فرماندار ویژه تنکابن نیز با تبریک انتصاب نیکزاد، اظهار داشت: کتابخانه مهد تمدن و نماد فرهنگ است و یکی از بهترین نهادها برای آرامش اجتماعی و تعالی عقل و روح افراد می باشد و امیدواریم با درایت و پشتکار کتابداران و همراهی مردم و خانواده ها، شاهد بلوغ کتابخوانی در جامعه باشیم.

وی افزود: کتابداران قدر سرمایه ای بنام کتاب را حتما می دانند و این حرفه مقدس را برای ارائه خدمات ارزشمند به مردم به نیکی به انجام می رسانند و امیدواریم در دوره مدیریت جدید، به شکوفایی مطلوبی دست یابیم.

گفتنی است پس از این جلسه، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با کتابداران تنکابن در فضایی صمیمی در کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و از پروژه های تعمیر و شاداب سازی کتابخانه ها نیز بازدید بعمل آورد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 798

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991