1399/7/24 پنجشنبه به مناسبت هفته کودک برگزار شد؛ اجرای طرح کوله کتاب به همت کتابداران در شهرستان جویبار به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، طرح کوله کتاب برای رساندن کتاب به دست کودکان فعال و  کتابخوان عضو کتابخانه های عمومی که در دوران سخت کرونایی قادر به حضور در کتابخانه نبودند اجرا شد.
این طرح با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در کودکان و بالابردن سطح دانش و پر کردن اوقات فراغت آنان به مناسبت هفته کودک در سطح شهرستان جویبار برگزار شد.
کتابخانه شهید رضا کاکو شهرستان جویبار در اقدامی جالب با استفاده از سامانه کتابخانه ای، وضعیت امانت کودکان عضو کتابخانه را بررسی کرده و کتابهای نو رسیده و مورد علاقه اعضا را با ارسال به درب منزل توسط کتابداران به انان به امانت داده است.
گفتنی است این طرح با استقبال خوب کودکان و خانواده های همراه بود و به در خواست آنان در طول دوران وضعیت قرمز کتابخانه ها در شهرستان در حال اجرا می باشد.
امید می رود با اجرای چنین طرح های خلاقانه بتوان در دوران قرنطینه کرونایی فرصتی مناسب برای ترویج کتابخوانی ایجاد کرد تا به بالا بردن رشد کودکان و توسعه سطح دانش جامعه اقدام موثری داده شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991