1399/8/26 دوشنبه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد؛ دیدار مدیرکل استاندارد مازندران با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مدیرکل استاندارد استان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، علی امینی مدیرکل استاندارد مازندران صبح امروز 26 آبان ماه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار و در راستای بهره گیری از ظرفیت دو دستگاه برای توسعه کمی و کیفی فرهنگ مطالعه با آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این دیدار گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر مسئولیت همه دستگاه‌ها و سازمان‌های مسئول در ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه مفید و ترویج و توسعه فرهنگ استاندارد و حمایت از کالای ایرانی، قطعاً همکاری و مشارکت ادارات و نهادها می تواند اتفاقات خوبی را در این بخش رقم بزند.

مدیرکل استاندارد مازندران نیز با قدردانی از اقدامات خوب و اثرگذار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی، بیان کرد: فعالیت های خلاقانه که توسط خانم ولیپور در استان انجام می شود الگوی بسیار خوبی برای مدیران استان است.

در ادامه این دیدار به بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی همکاری در حوزه های مختلف پرداخته شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991