1399/8/27 سه‌شنبه در هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد؛ پیوستن کارکنان اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی مازندران به پویش «کتاب خون» کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران در هفته کتاب و کتابخوانی با حضور در مرکز انتقال خون ساری به پویش «کتاب خون» پیوستند و با اهدای خون به نجات جان بیماران شتافتند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جمعی از کارکنان نوعدوست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران در مرکز انتقال خون ساری حاضر شدند و با هدف کمک به بیماران نیازمند به خون و حفظ و تامین ذخایر خون و فرآورده های خون مورد نیاز مراکز درمانی ، خون خود را اهدا کردند.

کمپین اهدای خون کتابخون به مناسبت ۲۴ آبان روز کتاب و کتابخوانی با هدف ترغیب و مشارکت کارکنان کتابخانه های عمومی در امر اهدای خون ،همزمان با سراسر کشور در مازندران اجرایی شد و تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد.

علاقمندانی كه در ايام هفته كتاب جهت اهدای خون به مراكز اهدای خون مراجعه می‌کنند كارت عضويت كتابخانه (با پرداخت 50 درصد حق عضويت)، صادر می‌شود.

 با توجه به نياز مبرم به خون سالم و كاهش مراجعه داوطلبين اهدای خون در ماه های سرد سال، كتابداران و همکاران ستادی در يك حركت نمادين تحت عنوان "پويش كتاب خون" در اين امر خداپسندانه شركت كرده و خون خود را اهدا کردند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991