1399/1/14 پنجشنبه پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت درگذشت خیّر کتابخانه ساز مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت درگذشت اسفندیار میارنعیمی، خیّر ارجمند کتابخانه ساز، پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پی درگذشت اسفندیار میارنعیمی، خیّر کتابخانه ساز شهرستان کلاردشت، پیام تسلیتی را صادر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت خیّر ارجمند کتابخانه ساز، جناب آقای اسفندیار میارنعیمی موجب تأسف و تأثر فراوان شد.
ایشان با اهدای زمین و مشارکت در ساخت یک باب کتابخانه عمومی در شهر لاهو شهرستان کلاردشت، باقیات الصالحات ارزشمندی برای خود و یادگار ارزشمندی برای مردم آن دیار فراهم آورد و نام خود را به عنوان یک شخصیت مهم فرهنگی در نهاد کتابخانه های عمومی کشور و استان مازندران جاودان کرد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به همه اهالی فرهنگ و بویژه خانواده ارجمند میارنعیمی، رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحوم مسئلت می نمایم.
آرزو ولیپور
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران

مرحوم حاج اسفندیار میارنعیمی خیر محترم کتابخانه های عمومی شهرستان کلاردشت، زمینی به متراژ ۹۳۰ متر در شهر لاهو برای احداث کتابخانه عمومی  با نام مرحوم مهندس مهیار میار نعیمی و مرحوم مهندس رضا میارنعیمی  اهدا نمودند.  مراسم کلنگ زنی این پروژه در ۷ آذر ۱۳۹۷ با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و مسئولین شهرستانی برگزار گردید.
پروژه فوق با اهداء ۶۰۰ میلیون تومان  از طرف آقای اسفندیار میار نعیمی  توسط نماینده ایشان آقای حسین میارنعیمی شروع شد .
ایشان در ادامه برای اتمام این پروژه زمینی را در اختیار انجمن خیرین قرار دادن که فروخته شود و برای ساخت پروژه استفاده گردد.
کتابخانه در مرحله  سربندی می باشد.
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991