1399/1/31 يكشنبه تاکید استاد دانشگاه تهران و عضو مجلس خبرگان به جوانان؛ شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی به مثابه همراهی با کاروان معارف رضوی یک استاد دانشگاه و عضو مجلس خبرگان رهبری، در پیامی به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی را به مثابه همراهی با کاروان معارف رضوی دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، دکتر محسن اسماعیلی، حقوقدان، استاد و عضو هیئت‌علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، نماینده استان تهران در مجلس خبرگان رهبری، رئیس هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین و عضو سابق حقوقدان شورای نگهبان در پیامی به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که به دبیرخانه این جشنواره در مازندران ارسال شد، چنین اظهار داشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

همه ی عالم می دانند و تاریخ نیز با بلند ترین صدای خود شهادت میدهد که ما ایرانی ها شیفته و شیدای اهل بیت پیامبریم. «الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی هَدانا لِهذا وَ ما کُنَّا لِنَهْتَدِیَ لَوْ لا أَنْ هَدانَا اللَّهُ» اما عشق و علاقه ما به امام رضا (ع) و خواهر امام رضا (ع) و برادر بزرگوارشان داستان دیگری دارد. خدا را بر این افتخار سپاسگزارم که فرزندان موسی ابن جعفر صلوت الله علیه ایران ما را مأمن و مأوا خود دیدند و در آن هنگام که ستم و سنگدلی بن العباس آنان را به شهادت ، اسارت و آوارگی تهدید میکرد ، به دعوت صمیمانه ایرانی ها حافظ مثبت دادند و در آغوش ایرانیان جای گرفتند و ایران را برای همیشه به کرامت خویش مفتخر ساختند.
حرم امام هشتم و خواهر معصومشان و برادر معظمشان نه تنها در خاک ایران بلکه حقوق تک تک ما ایرانی ها بوده و هست . الحمدلله که ما تشنه ی معارف رضوی هم هستیم و از جمله سالهاست که جشنواره کتابخوانی رضوی آغاز شده و اینک به پله ی دهم خود رسیده است. به سهم خودم از تمام کسانی که در همه ی این سالها عهده دار این حرکت پر برکت بوده اند، خصوصا اداره کل کتابخانه های عمومی استان شهید پرور مازندران سپاسگزارم واز همه ی مردم ولایتمدار خصوصا دختران و پسران جوان سرزمین پر گهر ایران دعوت میکنم که با کاروان معارف رضوی همراه باشند و جان و دل خود را با ترنم علوم اهل بیت(ع) پر طراوت و زنده و بالنده نمایند.

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته!
نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991