1399/3/17 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران و فرماندار ویژه آمل؛ سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آمل منصوب شد سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آمل با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی در دفتر فرماندار آمل معارفه شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (شنبه، 17 خرداد 99)، طی یک جلسه معارفه که با حضور آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و سید جعفر رسولی، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل در دفتر فرماندار برگزار شد، یوسف لاطف، که پیش از این مسئول کتابخانه دانش پژوه بوده، بعنوان سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان معارفه و از زحمات مجید صادقی راد، رئیس پیشین این اداره قدردانی شد و حکم مسئولیت کتابخانه عمومی دانش پژوه آمل به وی ابلاغ گردید.
ولیپور در این جلسه، با سپاس از تلاش های صورت گرفته، چشم انداز نهاد کتابخانه های عمومی در استان را بسیار روشن دانست و اظهار داشت: با بهره گیری از نیروی جوانی و ابتکار، پویایی و نشاط فرهنگی را در استان شاهد بوده و با تداوم این روند، موفقیت های بیشتری هم بدست خواهیم آورد و جابجایی ها به منزله انتقال تجربیات و استفاده از افکار و اندیشه های مختلف از بدنه همکارانمان می باشد تا در کسب این موفقیت، موثر واقع گردد.
رسولی، فرماندار ویژه آمل هم با قدردانی از اقدامات کتابخانه های عمومی در تعالی بخشی به عرصه فرهنگ، جوان گرایی و انگیزه بخشی به جوانان در این نهاد را ستود و بر لزوم توسعه و افزایش سرانه کتابخانه ای در شهرستان آمل تاکید کرد.
گفتنی است بعد از این نشست، ولیپور از کتابخانه عمومی شهیدان عباس زاده بازدید و در دیدار با کتابداران، سرپرست جدید را معارفه کرد و به تشریح راهبردهای این نهاد در سالجاری و بیان انتظارات و توقعات پرداخت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991