1399/8/19 دوشنبه نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد ضرورت حمايت از طرح‌های خلاقانه در اشاعه فرهنگ كتابخواني نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حمايت از طرح هاي نو و خلاقانه جهت اشاعه فرهنگ كتابخواني تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، غلامرضا شریعتی در ديدار و گفتگو با رئيس اداره كتابخانه‌های عمومی شهرستان گلوگاه بر ضرورت حمايت از طرح هاي نو و خلاقانه جهت اشاعه فرهنگ كتابخواني، مساعدت و همراهي خويش را به عنوان حامي كتابداران براي مطالبه حقوقشان در مجلس شوراي اسلامي تاکید کرد.

وی بیان کرد: اگر كتابخانه هاي عمومي با هدايت صحيح، مولد فرهنگ و مروج آگاهي باشند، قطعاً نگراني ها درباره فرهنگ بسيار كاهش مي يابد چراكه كتابخواني آغاز راه آگاهي و بصيرت است و هر جا كه چراغ آگاهي روشن شود، تاريكي هاي مشكلات فرهنگي رخت برمي بندد.
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی درباره ساخت كتابخانه روستايي بيان کرد : جلسه اي مشترك با فرماندار ، بخشدار ، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان گلوگاه ،شوراي اسلامي و دهياري برگزار كرده و شرايط را مورد بررسي قرار می‌دهیم و ضمن ايجاد مقدمات و دريافت مجوزات در ساخت کتابخانه کمک می‌کنیم.

 رئيس اداره كتابخانه های عمومي شهرستان گلوگاه نیز در این دیدار گزارشي از كتابخانه هاي عمومي ، اعضاء  ، تعداد منابع و فعاليتهاي فرهنگي ، شرايط كتابخانه هاي عمومي در وضعيت كشور با شيوع بيماري كوويد 19 ، وضعيت پرداختي نيم درصد ، نقاط قوت و ضعف ، مشكلات و اهداف پيش رو ساخت كتابخانه روستايي در مناطق محروم ارائه کرد.

مجتبي دماوندي با اشاره به مطالبات فرهنگي و معيشتي كتابداران، به تلاش هاي مجدانه و بي وقفه این مجاهدان فرهنگی در مسير ارتقاء سطح فرهنگ جامعه و پرورش استعدادهاي اقشار مختلف با ارائه خدمات مطالعاتي تاكيد كرد و از نماينده شهرستان خواست تا از حقوق برحق اين مجموعه پر تلاش و فرهنگساز در مجلس دفاع کند.

وی ضمن قدرداني از نماینده مردم شرق مازندران در مجلس بخاطر توجه به فرهنگ و عنايت به كتاب و كتابخواني، ازوي دعوت كردند تا به منظور دلگرمي همكاران و دیدن مشكلات كتابداران و كتابخانه ها بعنوان حامي اين قشر زحمتكش، از كتابخانه هاي عمومي شهرستان گلوگاه درهفته كتاب بازديد کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991