1399/3/7 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در بازدید سرزده از کتابخانه شهیدان نجاریان بابل: کتابخانه های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان و اعضای فعال، آمادگی کامل دارند مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه عمومی شهیدان نجاریان بابل بصورت سرزده بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، روز سه شنبه مورخ 6 خرداد 99، با همراهی معاونین اداره کل بصورت سرزده از کتابخانه عمومی شهیدان نجاریان بابل بازدید کرد.
وی در این بازدید ضمن بررسی نحوه آماده سازی کتابخانه های عمومی برای ازسرگیری خدمات کتابخانه ای به اهالی کتاب و تحقیق و مطالعه، اظهار داشت: کتابخانه های عمومی مازندران برای میزبانی از کتابخوانان و اعضای فعال، آمادگی کامل دارند و تمهیدات لازم جهت اجرای پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی کامل کتابخانه ها اندیشیده شده است.
ولیپور همچنین با پیگیری نسبت به چگونگی برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را یک شیوه موثر برای کتابداران و یک فرصت مغتنم برای مردم دانست تا یک موج مطالعه مفید را در جامعه رقم بزنند و دانش و معرفت را در فضای فرهنگی کشور ایجاد نمایند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با بیان اینکه تا بحال با توجه به شرایط ویژه بهداشتی، استقبال از این دوره از جشنواره را خوب ارزیابی می کنیم، تاکید کرد: معتقدیم ظرفیت های ما بسیار بیشتر هم می باشد و می توانیم جو فراگیرتری را هم ایجاد کنیم که با بازگشایی کتابخانه ها مسلماً شرایط آن فراهم می شود.
 
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991