1399/8/25 يكشنبه پیام نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نماینده محترم مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، علی اصغر باقرزاده نماینده محترم مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:

" کتاب باید وارد زندگی مردم شود"
( مقام معظم رهبری )
بی تردید هر جامعه ای که در ارتقا فرهنگ کتابخوانی تلاش نماید بخش عظیمی از مسیر توسعه یافتگی را طی کرده است.

در عصر نوین ارتباطات و انفجار اطلاعات از طرق مختلف سبب نشده تا از اهمیت  و جایگاه کتاب کاسته شود. بنابراین برای ایجاد و ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه ابتدا خانواده و سپس برنامه ریزی صحیح دولت ها می تواند نقش تاثیر گذاری داشته باشد.

امید است با فراهم کردن امکان فضا و منابع و تسهیلات، دسترسی به منابع مکتوب مخصوصا" کتاب در میان تمام اقشار جامعه تعمیم بیشتری پیدا کند. هفته  گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار فرصت بسیار خوبی است تا از تلاشگران عرصه فرهنگی مخصوصا" کتابداران تقدیر و تشکر گردد بنده به همه دلسوزان این عرصه خاصه کتابداران بی مدعا تبریک گفته و برایشان آرزوی سلامتی در پناه ایزد منان دارم .

علی اصغر باقرزاده نماینده مردم شریف بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991