1399/8/18 يكشنبه در دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با خیر کتابخانه‌ساز مطرح شد؛ تزریق امید در کتابخانه‌های عمومی مازندران با مشارکت خیران مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در دیدار با حاج اسماعیل فکوری جانباز و خیر فرهنگی استان بر تسریع در تکمیل پروژه کتابخانه لاریم جویبار تاکید کرد و گفت: پروژه‌های کتابخانه‌ای که نیمه کاره ماندند باید با حمایت خیرین و اهالی منطقه زودتر تکمیل شوند و در اختیار اهالی فرهنگ دوست استان قرار بگیرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران صبح امروز (18 آبان ماه1399 ) با همراهی معاونین، کارشناسان اداره کل و رئیس اداره کتابخانه‌ عمومی جویبار از پروژه کتابخانه جویبار بازدید و با خیر فرهنگی و کتابخانه‌ساز حاج اسماعیل فکوری دیدار کردند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در این دیدار با قدردانی از نگاه و توجه خیران به حوزه فرهنگی گفت: امیدواریم کتابخانه لاریم جویبار با کمک شما خیر عزیز هرچه زودتر شاهد بهره برداری از آن باشیم.

ولیپور احداث و واگذاری برخی از کتابخانه های استان توسط خیرین را در بهبود سرانه فضای مطالعه استان چشمگیر و حمایت خیرین از این روند را در حل مشکل فضای مطالعه استان بسیار موثر ارزیابی کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با اشاره به وجود ۴۶ پروژه نیمه کاره کتابخانه ای در استان، گفت: با تلاش و کمک خیرین ۱۱ پروژه نیمه کاره به سرانجام رسید.

ولیپور خاطرنشان کرد: اینکه یکی در راه خدا از جان می‌بخشد عالی‌ترین نوع ایثار و کمال است، اما کسانی که بذل مال می‌کنند نیز از درجه بالای ایثار در محضر خداوند برخوردارند.

پروژه کتابخانه لاریم جویبار با مساحت 250 مترمربع و زیربنای 125 مترمربع در حال ساخت است و در حال حاضر بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991