1395/12/6 جمعه

1395/12/6 جمعه
1395/12/5 پنجشنبه
1395/12/3 سه‌شنبه
1395/12/2 دوشنبه
1395/12/1 یکشنبه

 

1399/7/14 دوشنبه تجلیل سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلا از مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلا مازندران به مناسبت هفته دفاع مقدس از آرزو ولی‌پور فرزند نخستین شهید فرهنگی مازندران تجلیل و قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت هفته دفاع مقدس حمیدرضا هراسانی مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلا مازندران امروز 14 مهرماه با آرزو ولی‌پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلا مازندران از مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران فرزند نخستین شهید فرهنگی مازندران و از شاعران و نویسندگان استان قدردانی کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در این دیدار گفت: باید حقایق دفاع مقدس را به مردم بگوییم تا نسل آینده نیز بداند چه کسانی با چه روحیه و گذشت‌هایی به جبهه های جنگ رفتند تا این مرز و بوم بماند.
آرزو ولی‌پور از آمادگی برای مشارکت در جشنواره ادبیات داستانی بسیج هنرمندان مازندران در حوزه محتوایی خبر داد و گفت: این نهاد فرهنگی آماده هرگونه همکاری در برگزاری این جشنواره است.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلا مازندران نیز در این دیدار از رونمایی پوستر و فراخوان جشنواره ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان خبر داد و افزود: از نویسندگانی که با مجموعه اداره کل کتابخانه های عمومی استان در ارتباط هستند می‌خواهیم تا در این جشنواره مشارکت داشته باشند تا آثار فاخر و کیفی به این جشنواره ارسال شود.
حمیدرضا هراسانی شناسایی نوجوانان و جوانان برای پرورش حوزه داستان‌نویسی خبر داد و گفت: سازمان بسیج هنرمندان از ظرفیت بالایی در این حوزه برخوردار است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991