1399/8/26 دوشنبه در دیدار رئیس حوزه هنری استان با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران عنوان شد؛ اجرای برنامه‌های مشترک فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در دیدار رئیس حوزه هنری استان با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران بر تعامل و همکاری مشترک و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در حوزه کتاب و کتابخوانی تاکید شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز 26 آبان ماه مهدی معصومی‌گرجی رئیس حوزه هنری مازندران به همراه معاونین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار با حضور در اداره کل کتابخانه ها با آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مازندران  دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این دیدار بر اجرای برگزاری برنامه‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با حوزه هنری تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همکاری های مشترک و نگاه ویژه به حوزه کتابخوانی گام های مثبتی در ارائه خدمات به مردم برداریم.

وی بیان کرد: امیدواریم این همکاری ها به رشد و توسعه و پیشبرد هرچه بیشتر فرهنگ مطالعه و ارتقای شاخص‌های فرهنگی در استان بینجامد و موجب خیر و برکت برای استان شود.

ولیپور با اشاره به اینکه در تمام فعالیت های مرتبط با کتاب و کتابخوانی پای کار هستیم، افزود: تولیدات حوزه هنری در حوزه کتاب را می‌توانیم در سامانه دانش‌آموزی کتاب شاد استفاده کنیم تا همه دانش آموزان و معلمان از آن استفاده کنند.

رئیس حوزه هنری مازندران نیز در این دیدار توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه را یکی از مهم ترین اهداف حوزه هنری دانست و گفت: با همکاری و تعامل با کتابخانه های عمومی مازندران می توانیم شاخص‌های فرهنگی و مطالعه را با برگزاری مسابقات کتابخوانی، همکاری در برگزاری همایش ها و انجام پژوهش های مشترک ارتقاء دهیم.

مهدی معصومی گرجی بیان کرد: هنر بعنوان بخشی از حوزه فرهنگ یکی از راه های جذب مردم به مطالعه است و باید از این ظرفیت در جهت ارتقای و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه مردم از مسابقات کتابخوانی استقبال می کنند، تصریح کرد: در معرفی و توزیع تولیدات حوزه هنری نیازمند حمایت کتابخانه‌های عمومی استان هستیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991