1399/8/21 چهارشنبه در آستانه هفته کتاب انجام شد؛ گفت‌وگوی صمیمی کتابداران رامسر با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران نشست صمیمی کتابداران رامسر در آستانه هفته کتاب در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران و معاونین اداره کل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، جلسه شورای اداری شهرستان رامسر امروز 21 آبان ماه با حضور آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران، معاونین اداره کل، رئیس اداره کتابخانه های عمومی رامسر و کتابداران در اداره کتابخانه های عمومی احمدنژاد برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این نشست با بررسی عملکرد همکاران در اجرا و پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده، به برنامه‌ها و فعالیت‌های پیش رو در بیست و هشتمین دوره هفته کتاب استان اشاره کرد.

آرزو ولیپور بیان کرد: شایسته است از طریق تعامل و ارتباط تنگاتنگ با ادارات و سازمان ها در برنامه‌های هفته کتاب تلاش کنیم.

در این جلسه، سلمان طالشی رئیس اداره کتابخانه های عمومی رامسر و کتابداران نیز با ارائه گزارشی از نحوه فعالیت و اقدامات، به بیان نقطه نظرات و مشکلات پرداختند.

معاونین اداری مالی و امور کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران نیز مسائل و نکاتی را برای بهبود عملکرد ادارات و کتابخانه ها مطرح کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991