1399/8/3 شنبه در ادامه بازدیدهای مجازی صورت گرفت؛ بررسی مشکلات کتابخانه‌های کلاردشت، محمودآباد و سرخرود با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در ادامه سلسله بازدیدهای مجازی با هدف رسیدگی به مشکلات کتابخانه‌های عمومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران به صورت مجازی در جریان آخرین وضعیت مشکلات کتابخانه‌های عمومی کلاردشت، محمودآباد و سرخرود قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، آرزو ولی‌پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران امروز شنبه ۹۹/۸/۳ به همراه معاونین اداره کل و کارشناسان به صورت مجازی با رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کلاردشت، محمودآباد و سرخرود جلسه ویدئو کنفرانسی برگزار کردند.

این نشست در راستای رفع مشکلات و توسعه زیرساخت‌های کتاب‌خوانی و بیان نقاط قوت و امیدبخش حوزه کتاب و کتاب خوانی و ترویج فرهنگ مطالعه  در این شهرستان هاانجام شد.

در این جلسه رفع نیازهای کتابخانه ای و روند رسیدگی مشکلات بازدیدهای گذشته ، تعمیرات و تجهیزات کتابخانه در حال اجرا مورد بررسی قرار گرفت.

مسئولین و کتابداران این کتابخانه ها نیز در این دیدار گزارشی از روند اقدامات در حوزه های کتابخوانی در فضای مجازی و موارد عمرانی کتابخانه ها را ارائه کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991