1399/7/24 پنجشنبه به مناسبت روز عصای سفید؛ اعضای روشندل فعال کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری تجلیل شدند به مناسبت روز عصای سفید از اعضای روشندل فعال کتابخانه های عمومی شهرستان ساری تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، همزمان با روز جهانی عصای سفید، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری با همراهی کارکنان کتابخانه با اعضای نابینا و کم‌بینای کتابخانه های عمومی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری با همراهی کارکنان کتابخانه با اهدای فلش (جهت قراردهی فایل صوتی از مجموعه بخش نابینایان کتابخانه) و اهدای گل، به ملاقات صاحبان دل های روشن و زلالی به بهانه «روز جهانی عصای سفید» رفتند که سراسر نور امید و زندگی بخشی هستند تا به این عزیزان پویا و کتابخوان، هر چند کم و در حد بضاعت کتابخانه، ادای احترام کنند.

در این دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری ضمن تقدیر و تشکر از روشندلان به جهت حضور در کتابخانه، اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی ویژه این قشر از جامعه را از وظایف مهم مسئول کتابخانه و کتابدار این بخش دانست.

علیزاده اظهار امیدواری کرد با همراهی اعضای کتابخانه برنامه‌های فرهنگی ویژه روشندلان رونق بیشتر می‌گیرد.

وی گفت: با کمک یک خیرین، ۱۰ فلش تهیه و با حضور به درب خانه ۵ عضو روشندل کتابخانه، اهدا شد و قرار است از ۵ نفر دیگر روشندلان فعال عضو کتابخانه، در روزهای آینده و در برنامه ای دیگر در محل کتابخانه، تجلیل شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991