1399/4/21 شنبه به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان منتشر شد؛ نشست نقد و بررسی کتاب هایی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران نشستی با عنوان نقد و بررسی کتاب در حوزه کودک و نوجوان را با حضور یک نویسنده و منتقد برگزار و در فضای مجازی منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان، کتاب های کیومرث باغستانی در حوزه کودک و نوجوان با حضور وی و ابراهیم باقری حمیدآبادی بعنوان منتقد مورد نقد و بررسی قرار گرفت که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای مجازی منتشر شد.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این خصوص اظهار داشت: فعالیت در عرصه ادبیات کودک و نوجوان، دغدغه ای از دل می خواهد و استعدادی در فکر. یک نویسنده متعهد آنگاه که علاقه اش او را به سمت امور تربیتی بکشاند و با تفکر و تعقل این راه را بپیماید، آثاری را تقدیم فرزندان این مرز و بوم می کند که آینده آنها را می سازد.
وی ابراز امیدواری کرد بزودی و با رفع کامل خطر ویروس کرونا، چنین نشست هایی با حضور پر شور کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه و خانواده هایشان برگزار گردد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991