1399/1/27 چهارشنبه در پیام امام جمعه نوشهر مطرح شد؛ جشنواره کتابخوانی رضوی مصداق مطالعه مفید است حجت الاسلام والمسلمین محمود مشایخ، در پیامی به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، از همگان جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت و به ترویج این جشنواره در جامعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمود مشایخ به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، بدین شرح پیامی را صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

همانگونه که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند، انس با کتاب از احتیاجات ضروری ما محسوب می شود و در شرایط قرنطینه فعلی، زمینه مطالعه بیش از پیش مهیا شده که البته برای نوجوانان و جوانان، استفاده از همه اوقات برای کتابخوانی یک ضرورت می باشد، چون آینده آنها به وسیله کوشش و تحصیل دانش ساخته می شود.

فقدان دانش و علم و آگاهی سبب سلطه بیگانگان و وابستگی به اجانب می شود و بالعکس، همانطور که در روایات آمده، «العلم سلطان»، علم باعث برتری ما خواهد شد که کتابخوانی هدفمند و انسان ساز از سوی همه آحاد جامعه، این چیرگی قدرت و برتری را بیشتر می کند.

مسلماً آبادانی دنیا و آخرت با علم و دانش مفید به دست می آید و بهترین راه دسترسی به علم و دانش هم مطالعه مفید است که جشنواره کتابخوانی رضوی مصداق آن است.

 اینجانب از همگان دعوت می کنم تا از این فرصت طلایی استفاده کنند و ضمن شرکت در جشنواره، از کتاب های خوب آن بهره مند شوند و دیگران بویژه اعضای خانواده خود را به شرکت در این جشنواره ترغیب و تشویق نمایند.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991